Print

Статті

«УАРОСТОК»® - сучасні позакореневі мікродобрива для сільськогосподарських культур

Мікроелементи – незамінний чинник для росту і розвитку та формування продуктивності сільськогосподарських культур Ефективним засобом підвищення продуктивності сільськогосподарських культур, який широко застосовується в останні роки є проведення позакореневих підживлень мікродобривами.

Вплив передпосівної обробки насіння мікродобривом «УАРОСТОК»® на формування врожайності зерна пшениці озимої

Пшениця озима займає провідне місце серед зернових культур в Україні й має найбільші площі посівів. Тому однією з головних проблем є отримання високих урожаїв та якісного зерна.

Продуктивність та зимостійкість ріпаку озимого залежно від застосування макро- та мікродобрив «УАРОСТОК»®

Відродження ріпаку, як промислової культури, в Україні почалося 20 років тому. Однак через відсутність переробних підприємств і зниження попиту на насіння очікуваного росту посівних площ не відбулось.

Урожайність та якість зерна ячменю ярого залежно від застосування мікродобрив «УАРОСТОК»®

Ячмінь є другою, після пшениці, за поширенням зерновою культурою, яку вирощують на території України. Він займає важливе місце як цінна продовольча, кормова і технічна культура.

Мікродобрива «УАРОСТОК»® - запорука отримання високих врожаїв сільськогосподарських культур

Нині застосування мікродобрив є складовою частиною заходів щодо підвищення врожайності сільськогосподарських культур. Мікродобрива потрібні рослинам у малих кількостях, проте здійснюють на ріст і врожайність рослин величезний вплив.

Урожайність і якість зерна ярої пшениці та ярого ячменю залежно від застосування мікродобрив «УАРОСТОК»®

Відомо, що в живленні рослин, формуванні врожаю та його якості, поряд із основними елементами – азотом, фосфором, калієм, кальцієм, магнієм, сіркою, важливу роль відіграють бор, мідь, цинк, марганець, залізо та інші мікроелементи.

Продуктивність та зимостійкість озимого ріпаку за різного мінерального живлення

Ріпак є цінною олійною культурою, яка використовується в багатьох галузях народного господарства. Насіння озимого ріпаку містить 45-50% олії, 24-31% білка, 6-12% клітковини. До складу ріпакової олії входить значна кількість гліцеринових кислот.

Мікродобрива «УАРОСТОК»® — ваш гарант високих та якісних врожаїв озимої пшениці.

Величина врожаю озимої пшениці визначається рядом чинників, серед яких важливе місце посідає система удобрення. Серед зернових колосових культур озима пшениця найвибагливіша до умов живлення.

Мікродобрива «УАРОСТОК»® - ефективний засіб підвищення урожайності ріпаку озимого

Ріпак є найбільш чутливою культурою із родини капустяних до умов живлення. Для формування 1 т насіння він виносить із ґрунту: 48-80 кг азоту, 18-40 кг фосфору, 25-100 кг калію, 30-150 кг кальцію, 5-15 кг магнію, 30-45 кг сірки. Слід відмітити, що насіннєва продуктивність ріпаку значною мірою залежить від наявності в ґрунті мікроелементів.

Місце мікродобрив «УАРОСТОК»® в життєдіяльності рослин

Серед високоефективних заходів, які впливають на зростання урожайності сільськогосподарських культур і підвищення рентабельності їх виробництва, є позакореневе підживлення мікродобривами.

Сторiнки:  1234


Система Orphus Задати питання
Український Аграрний Ресурс, 2011-2018
Всі права захищені законом
При використанні матеріалів посилання на сайт www.rostok-ua.com обов'язкове.
Для інтернет-видань - гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.