Print

Газонні трави

save

Газонні трави – суміш різних щільно-ростучих багаторічних злакових трав, яку використовують для вирощування газонів. Газони стають невід'ємною частиною благоустрою будь-якого саду і є штучним або природним дерновим покривом. Підстрижені газони мають привабливий вигляд і є гордістю господарів.

Газонні трави зазвичай невибагливі рослини, проте для створення добре доглянутого, зеленого, густого і здорового газону потрібні оптимальні умови для росту і розвитку цих рослин. Найбільше вони потребують азоту, в дещо меншій мірі фосфору і калію та комплекс мікроелементів. Найбільшу потребу у азоті рослини відчувають навесні, а у фосфорі і калії – восени. За нестачі елементів живлення газон втрачає свій привабливий вигляд, а саме: кінчики листків у рослин жовтіють, утворюються на газоні жовті плями чи ділянки з менш розвиненими або загиблими рослинами. У цьому випадку газон потребує негайного проведення позакореневого підживлення комплексом макро- і мікроелементів.

Рекомендації щодо проведення позакореневого підживлення газонних трав комплексними мікродобривами

Фаза розвитку Препарат Норма внесення, л/га(т) Значення
1 Обробка насіння «РОСТОК» Садові дерева та кущі 10 мл на 10 л води (експозиція 5 хвилин) Покращення якості посівного матеріалу та підвищення схожості насіння.
2 Навесні (травень) «РОСТОК» Макро концентрація 1-2% за витрати робочого розчину 200-300 л/га Посилення інтенсивності кущення та росту листового апарату.
3 Літом (липень) «РОСТОК» Садові дерева та кущі концентрація 1-2% за витрати робочого розчину 200-300 л/га Посилення інтенсивності росту.
4 Восени (жовтень) «РОСТОК» Садові дерева та кущі концентрація 1-2% за витрати робочого розчину 200-300 л/га Зміцнення кореневої системи; підвищення кущистості, стійкості рослин до хвороб; підвищення зимостійкості та морозостійкості рослин.

Доцільно поєднувати підживлення з внесенням ЗЗР та карбаміду (за необхідності).

Вміст поживних елементів у добривах  «УАРОСТОК»ТМ та дози їх внесення розраховані відповідно до потреби рослин в них у певний період їх росту та розвитку.

Застосування мікродобрив  «УАРОСТОК»ТМ сприяє:

  • підвищенню життєздатності насіння;
  • прискоренню росту та розвитку рослин;
  • підвищенню інтенсивності фотосинтезу на 10-40%;
  • зменшенню стресів рослин від ґрунтово-кліматичних і антропогенних чинників;
  • підвищенню стійкості рослин до хвороб;>
  • посиленню кущення газонних трав;
  • підвищенню конкуренції газонних трав до моху та дикоростучих рослин;
  • підвищенню зимостійкості і морозостійкості рослин;
  • формуванню відмінного зовнішнього вигляду газонів.
Мікродобриво Склад мікродобрива, г/л
N Р2О5 К2О MgO 3 Fe Mn B Zn Cu Mo
«РОСТОК» Садові дерева та кущі 70 30 50 6 12 0,4 0,1 0,5 0,2 0,25 -
«РОСТОК» Макро 60 120 60 0,2 10 1,4 1 0,2 2,2 2,5 0,055

Мікродобрива  «УАРОСТОК»ТМ є нетоксичними для людей та бджіл, не викликають алергії та екологічно безпечні.

Застосування мікродобрив  «УАРОСТОК»ТМ дає змогу задовольнити потребу газонних трав у елементах живлення, підвищує стійкість їх до хвороб, шкідників, несприятливих ґрунтово-кліматичних та антропогенних чинників, впливає на поліпшення процесів фотосинтезу і обмінних реакцій у рослинах та сприяє одержанню доглянутого газону.

При використанні матеріалів цієї сторінки посилання на ROSTOK-UA.COM обов'язкове, для інтернет-видань - гіперпосилання, не закрите для індексації пошуковими системами.

Система Orphus Задати питання
Український Аграрний Ресурс, 2011-2018
Всі права захищені законом
При використанні матеріалів посилання на сайт www.rostok-ua.com обов'язкове.
Для інтернет-видань - гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.