Про нас

Чому саме ТОВ «Український Аграрний Ресурс»?
Вітчизняний виробник, що випускає сертифікований та перевірений часом продукт.

Місія компанії: Розповсюдження принципів «Розумного землеробства» - підвищення родючості землі (стимулювання росту та розвитку рослини, її імунної системи) та покращення здоров'я людей вживанням якісних вітчизняних продуктів. Діяльність компанії «Український Аграрний Ресурс» підпорядкована ключовій ідеї «Покращення врожайності». Тому робота обґрунтована функціонуванням основних цінностей компанії.

Ми керуємося цінностями:
- Аграрії варті найкращого;
- Справедливість і чесність передусім;
- Відкритість до діалогу;
- Висока кваліфікація сьогодні і у всьому.

Тому головне гасло компанії – «До врожаю перший крок-мікродобрива "УАРОСТОК"®» показало досягнення компанії:

- Виробництво якісних продуктів;
- Вдосконалення виробничих потужностей;
- Збільшення дружньої команди; 
- Високі врожаї на рідній землі;
- Довіра споживачів та партнерів;

Переглянути історію компанії, Ви можете натиснувши на рік 

Таблица содержимого


    Вітчизняний виробник рідких хелатних мікродобрив торгової марки "УАРОСТОК"®, ТОВ «Український Аграрний Ресурс», компанія яка відновлює українські аграрні ресурси, була створена у 2009 році. 

   За основу першого року роботи було взято ґрунтовне дослідження препарату в кращих науково-дослідницьких центрах (Інститут гідротехніки і меліорації НААН, Вінницька державна сільськогосподарська дослідницька станція НААН), що закладаються і до сьогодні в різних ґрунтово-кліматичних зонах країни, мережа яких розширюється щороку, а результат залишається стабільно позитивним.

 


    В 2010 році, зареєструвавши мікродобриво згідно ТУ У 24.1-36790154-001:2010, отримавши висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи 05.03.02-07/31951 від 14.05.2010 р. та cвідоцтво про державну реєстрацію серії А №02576, остаточно сформувався асортиментний ряд, який налічує 24 продукти. 

    Ідеально підібрані та сформовані групою спеціалістів під кожну культуру, досліджені та перевірені мікродобрива "УАРОСТОК"® були розроблені з урахуванням останніх тенденцій агроринку, мають у своєму складі прилипач, аміно- та гумінові кислоти, що стимулюють ріст та розвиток рослини, покращують імунну систему, збільшують врожайність і поліпшують якість продукції.

    ТОВ  «Український Аграрний Ресурс» заявив про мікродобриво "УАРОСТОК"® на всій території України, прийнявши участь в першій виставці «Інтер Агро 2010», на якій провів науково-практичний семінар, на тему «Урожайність під прицілом мікродобрив»; підсумки надруковані в журналі «Агробізнес»

 


    Вже на третьому році роботи компанія отримала відзнаки «Лідер галузі» в номінації «Обсяг реалізованої продукції», «Продуктивність праці», «Чистий прибуток», «Заробітна плата» та  «Підприємство року» за досягнення переваг над конкурентами та здобуття переможного 14 місця серед 350 000 підприємств України (що підтверджено цифрами державної статистики та українським оргкомітетом Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих»).

   Також у 2011 році компанія зробила «крок вперед» початком використання виїзної лабораторії для листкової функціональної експрес-діагностики рослин, яка допомагає більш точно визначити потребу рослин в мікроелементах та стати в нагоді як агроному, так і дачнику.

   Відбулося створення відділів агрохімічного, комерційного, логістики, постачання - сформувавши повний набір спеціалістів необхідних для кваліфікованої роботи. Компанія крокує в ногу з часом і дає можливість замовляти мікродобрива он-лайн.

 


    2012 рік відзначився розробкою нового препарату для передпосівної обробки насіння «РОСТ Плюс»- універсального препарату для всіх видів насіння, як вітчизняного так і іноземного виробництва.

   А вже в другій половині року відбулося урочисте відкриття офіційного Торгового дому «РОСТ Альянс» (продаж мікродобрив"УАРОСТОК"®, ЗЗР, насіння), який відкрив нові горизонти виробнику, розширивши дилерську мережу та зробивши доступним мікродобриво "УАРОСТОК"® по всій території України.

   Торговий дім надає ряд консультативних послуг з корекції сівозмін, розрахунку норм і доз добрив на запланований врожай, залежно від зони вирощування, типу ґрунту та вмісту елементів живлення у ньому, розробляє обґрунтовує і рекомендує оптимальні комплексні програми з підживлення та застосування ЗЗР в залежності від конкретних ґрунтово-кліматичних та господарських характеристик господарства з вибором технології вирощування с/г культур, розробляє технологічні карти, комплексний аналіз ґрунту.

    2013 рік - сертифікація заводу за світовими стандартом ISO 22000:2005, мікродобрива "УАРОСТОК"® визнані такими, що виготовляються за новітніми технологіями з найвищою хімічною чистотою і є екологічно безпечним, отримання міжнародного сертифікату на виробництво, переробку, маркування та збут органічної продукції SIC.02.008.890 ORGANIC; подано документи на реєстрацію власної торгової марки "УАРОСТОК"®.

   Відкриття нових відділів юридичного, маркетингового, дистриб'юції.

 


    2014 рік на вимогу постійних покупців компанія розпочинає новий формат - випуск хелатних мікродобрив "УАРОСТОК"® для роздрібних квіткових магазинів по всій Україні. Нова тара, нова упаковка, широкий асортимент продукції для дачників представлений більш ніж у 10 містах України.

   На сьогоднішній день ви можете дізнатись про нас більше з нашого офіційного сайту rostok-ua.com, з соціальних мереж, відвідавши Дні поля, зустрівши на агро виставках, прочитавши про нас в друкованих та електронних виданнях: "Аграрник","Агроном","Зерно","Чим хата багата", "Вільне життя", "Колос", Агропартнер", "Агро Маркет", "Сучасні Аграрні Технології", "Овощи и Фрукты", "Агро Бізнес", "Овощеводство", "Бізнес Пропозиція", "Агро Вектор", або зателефонувавши до нас в офіс.

 

2015р. - компанія отримала свідоцтво на знак для товарів і послуг, офіційно зареєструвавши власну торгову марку «УАРОСТОК»®

Також 2015 рік відзначився підтвердженням відзнаки  «Лідер галузі 2015» отримавши срібло рейтингу в Україні серед малих підприємств за сумою показників фінансово-господарської діяльності : «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», «Ефективність використання ресурсів», «Інвестиційна привабливість», за основним видом діяльності КВЕД 20,20 – Виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції.

Ми не зупиняємося на досягнутому, тому з радістю розглянемо Ваші пропозиції для спільного розвитку головної галузі країни.

 

2016 рік відзначився розробкою та випуском інноваційних висококонцентрованих комплексних добрив «УАРОСТОК»®, з підвищеним вмістом поживних речовин, гумінових речовин та амінокислот, для листкового підживлення сільськогосподарських культур.

Це 4 нових продукти: «РОСТОК» Екстра, «РОСТОК» Бор+молібден, «РОСТОК» NPK+цинк, «РОСТОК» Кальцій+мікро, з вмістом гумінових речовин- 5г/л та амінокислот-1%.

Також було проведено перереєстрацію мікродобрив «УАРОСТОК»®, асортиментний ряд яких налічує 28 продуктів, та отримано Свідоцтво про державну реєстрацію: Серія  А № 05206 від 20 січня 2016 року. 

2017 рік – мікродобрива «УАРОСТОК»® пройшли перевірку та отримали свідоцтво про реєстрацію для реалізації на території Європейського Союзу.

На території Болгарії відкрито офіційне представництво.

Також  за результатами дослідження серед підприємств, які працюють в Україні згідно з показниками фінансово-господарської діяльності,  підприємство отримало відзнаку «Вибір України 2017 року.

 

   

Система Orphus Задати питання
Український Аграрний Ресурс, 2011-2018
Всі права захищені законом
При використанні матеріалів посилання на сайт www.rostok-ua.com обов'язкове.
Для інтернет-видань - гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.