При виборі мікродобрив в першу чергу звертаєте увагу на:

  • Вміст елементів в добриві
  • Ціну
  • Форму добрив
  • Екологічність
  • Всі показники

Новини компанії


Битва Агротитанів 2017

Компанія «Український Аграрний Ресурс» 7-8 вересня 2017 року прийняла участь у Дні Поля який був проведений групою компаній «ТАК» та агроконсалтинговою компанією DYKUN.

День Поля на Херсонщині

23 серпня 2017 року компанія «Український Аграрний Ресурс» взяла участь у Дні Поля «Інноваційні технології вирощування зернових і технічних культур в умовах змін клімату».

Вітаємо з Днем Прапора та Днем Незалежності України

Вітаємо з Днем Прапора та Днем Незалежності України. Бажаємо Вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості

День Поля на Хмельниччині

04.08.2017р. Компанія «Український Аграрний Ресурс» взяла участь у Дні Поля який було проведено на демо арені компанії БАСФ,

Вітаємо з Днем Конституції України!

Щиро вітаємо Вас із визначним святом - Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

День Поля на Чернігівщині!

Компанія «Український Аграрний Ресурс» 20 червня 2017 року прийняла участь у Дні Поля який був проведений Носівською селекційно-дослідною станцією Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла НААН. в с. Дослідне, Носівського району, Чернігівської області.

День поля в ТОВ "Бучачагрохлібпром"

16 червня компанія «Український Аграрний Ресурс» взяла участь в Всеукраїнському Дні поля та саду-2017 організатором якого є ТзОВ «Бучачагрохлібпром». Даний захід відвідало більше 350 осіб. Після пленарної частини відвідувачі мали змогу оглянути демонстраційні ділянки озимих і ярих культур, с/г техніки ТзОВ «Бучачагрохлібпром».

Національний день саду

На базі корпорації «Агропродсервіс», що в селі Настасів Тернопільської області 1 червня 2017 року було проведено Національний день саду. В цьому році захід зібрав більше 300 садівників, які займаються своєю справою, незважаючи на всі виклики сьогодення.

"Український Аграрний Ресурс" прийняв участь в Дні Поля на Миколаївщині!

Компанія «Український Аграрний Ресурс» 23 травня 2017 року прийняла участь у Дні Поля який був проведений Миколаївським Аграрним Університетом в с. Сенчине, Миколаївського району. Даний захід проходив за підтримки Міністерства Аграрної політики та продовольства України, Національної Академії Аграрних Наук України, Миколаївської Обласної Державної Адміністрації.

ТОВ «Український Аграрний Ресурс» на AGROSHOW UKRAINE 2017

18-20 травня 2017 р. ТОВ «Український Аграрний Ресурс» прийняв участь у першому експо-фесті -AGROSHOW UKRAINE 2017. Даний захід було проведено у м. Черкаси на території аеропорту за підтримки Міністерства продовольства і агропромислового розвитку України, Черкаської ОДА та управління АПК в Черкаській області.

Сторiнки:  12345678


Система Orphus Задати питання
Український Аграрний Ресурс, 2011-2015
Всі права захищені законом
При використанні матеріалів посилання на сайт www.rostok-ua.com обов'язкове.
Для інтернет-видань - гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.