Функціональна листкова діагностика рослин

Компанія "Український Аграрний Ресурс" пропонує додаткову послугу "Експрес діагностику рослин"

Функціональна листкова діагностика живлення рослин відноситься до якісних методів аналізу і дозволяє визначити надлишок або нестачу поживних елементів в рослині. Експресність методу дозволяє перед кожним підживленням рослин кількісно визначити потребу в макро- і мікроелементах. Дані лабораторії дозволять агрономові скорегувати мінеральне живлення рослин по таким поживним елементам як: азот, фосфор, калій, кальцій, магній, бор, мідь, цинк, залізо, марганець, молібден, кобальт і йод. Діагностику рослин можна проводити в будь-якому місці, у тому числі і в польових умовах. Аналіз проводиться впродовж 45 хвилин. Даний метод може використовуватися для діагностики живлення рослин, як на відкритому так і в закритому ґрунті, гідропоніці тощо.

На основі результатів аналізів нашими спеціалістами-агрохіміками надаються науково-обгрунтовані рекомендації, щодо застосування як головних елементів мінерального живлення (N, P, K) так і мікроелементів в системі удобрення сільськогосподарських культур, що забезпечить Вашим рослинам повноцінне живлення, а й від так формування максимально якісного врожаю.

Суть методу експрес-діагностики

 Дана діагностика базується на визначенні фотохімічної активності суспензії хлоропластів, до якої додаються елементи мінерального живлення. Якщо додавання якогось елемента прискорює фотохімічну активність хлоропластів, це свідчить про його дефіцит в рослині. І, навпаки, пригнічення фотохімічної активності при додаванні елемента живлення свідчить про його надлишок.

Переваги послуги:

  • Дозволяє отримати чітку картину потреб рослини в поживних елементах.
  • Дозволяє визначити рівень забезпечення рослини елементами мінерального живлення на кожній фазі її росту та розвитку.
  • Застосування тих поживних елементів яких потребує рослина.
  • Аналіз проводиться по 14 елементам.
  • Проведення аналізу займає до 45 хвилин.

Вартість надання послуги становить – 200 грн + транспортні витрати. В разі замовлення нашої продукції на суму більше 60 тис. грн послуга надається БЕЗКОШТОВНО,  на будь-яку обрану Вами сільськогосподарську культуру, впродовж всього вегетаційного періоду.

 Наша методика заощаджує Ваш час та кошти, витрачені на надлишкове внесення добрив, а також робить можливим отримання максимального результату від застосування мікродобрив.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання за тел.: (068) 717-80-54; (050) 443-38-90; тел/факс: (044) 239-27-30


Система Orphus Задати питання
Український Аграрний Ресурс, 2011-2018
Всі права захищені законом
При використанні матеріалів посилання на сайт www.rostok-ua.com обов'язкове.
Для інтернет-видань - гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.