Print

Хвороби

Кожен досвідчений аграрій знає, що ворога рослини  потрібно «знати в обличчя», адже краще попередити захворювання рослини чим потім ліквідувати наслідки тієї шкоди, якої  спричиняє хвороба. Частина захворювань  помітні візуально і вражають стеблову та листкову частину рослини. В цьому блоці  ми намагались описати  захворювання, які найчастіше пошкоджують рослину, виділивши тип збудника, характерні ознаки прояву хвороби та  методи боротьби з ними.

 


 

Шкідники

Шкідливі тваринні організми завдають великих збитків аграрному виробництву. Так,  у сучасному світовому землеробстві недобори врожаю сільськогосподарських культур від них в цілому становлять близько 12%, зокрема пшениці – 5,0, кукурудзи – 12,4, картоплі – 6,5, томатів – 7,5, рису – 26,7%.

 


 

Бур’яни

Серед факторів, які перешкоджають істотному зростанню врожайності сільськогосподарських культур бур'яни є одним з найбільш негативних і сильнодіючих. На території України їх налічується понад 1,5 тис. видів, з них близько 100-120 видів значно засмічують посіви сільськогосподарських культур. Забур’яненість полів призводить до зниження продуктивності сільськогосподарських культур на 35-50%, а часто навіть і на 90%. 

 

 

 


Система Orphus Задати питання
Український Аграрний Ресурс, 2011-2018
Всі права захищені законом
При використанні матеріалів посилання на сайт www.rostok-ua.com обов'язкове.
Для інтернет-видань - гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.