ДЕНЬ ПОЛЯ НА КИЇВЩИНІ!!! 

            Компанія «Український Аграрний Ресурс» 7-8 вересня 2017 року прийняла участь у Дні Поля який був проведений групою компаній «ТАК» та агроконсалтинговою компанією DYKUN.

Відкрив «Битву Агротитанів 2017» голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун, зазначивши, що за 5 років подія переросла з невеликого демопоказу до найбільшого майданчику для демонстрації сільгосптехніки: «На сьогоднішній день маємо абсолютний рекорд і по кількості техніки, і по кількості учасників – понад 1000 відвідувачів, з яких більше 750 представників аграрних підприємств».

Для всіх відвідувачів працювало шість постійно діючих демонстраційних зон, де вони могли побачити в роботі обприскувачі, сівалки, комбайни, плуги, борони і культиватори. Наймасштабніша зона борін та культиваторів представила для оцінки 25 агрегатів для обробітку ґрунту від українських та іноземних виробників: Пьотінгер, Велес Агро, Ельворті, Агромаш, Уманьферммаш, Амако, KUHN, Vaderstad, Horsh, KET, Агромаш Калина, Річ Ленд та УПЕК. Також участь в даному заході взяли насіннєві та агрохімічні компанії: «DuPont Pioneer»,  Dow Seeds, Monsanto, AMAKO, Agrilab, Agricon.

Колектив ТОВ «Український Аграрний Ресурс» висловлює щиру подяку групі компаній «ТАК» за надану можливість взяти участь в даному заході.


Система Orphus Задати питання
Український Аграрний Ресурс, 2011-2018
Всі права захищені законом
При використанні матеріалів посилання на сайт www.rostok-ua.com обов'язкове.
Для інтернет-видань - гіперпосилання не закрите для індексації пошуковими системами.